Aktualności
Plan treningów na tydzień 25.11-30.11.2019 r.
UWAGA !!! UWAGA !!! PRZYPOMINAMY !!!
Wszystkich naszych Zawodników chętnych do pomocy w akcji „Falubazowe
Mikołajki” prosimy o przyniesienie na trening czekolady, batonika,
ciastek, cukierków lub innych łakoci...
Z góry dziękujemy za pomoc!!!
Plan treningów na tydzień 25.11-30.11.2019 r. !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!
PONIEDZIAŁEK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-19.00 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”
DODATKOWO !!!
16.45-17.45 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-16.45 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
Boisko „Orlik” w Raculi
17.00-18.15 grupa „Naborowa” oraz grupa „Skrzat”
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia !!!)
17.00-18.30 grupa „Żak”
Boisko trawiaste w Ochli
17.15-18.45 grupa „Orlik”
DODATKOWO !!!
17.15-18.45 trening bramkarski-zawodnicy z grupy „Orlik”
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
15.30-17.00 grupa „Żak”
OŚ. POMORSKIE-mała sala w szkole
17.00-18.15 grupa „Naborowa” oraz „Skrzat”
CHYNÓW-boisko trawiaste
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
ZAWADA
17.00 - 18.00 grupa „Młodsza”
18.00 - 19.30 grupa „Starsza”
NIWISKA
14.00-15.30 grupa szkolna
WTOREK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.30-19.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
CHYNÓW-boisko przy ZE Nr 1.
17.00-18.30 „Żak” grupa z Chynowa
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.00-18.30 „Żak” grupa z lokalizacji
Boisko „Orlik” w Raculi
17.00-18.30 „Żak” grupa z Drzonkowa
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa
PRZYLEP-(mała sala w szkole)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
ŚRODA
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko „Watahy)
17.00-18.30 grupa „Żak” oraz „Skrzat”-grupa fioletowa
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”- grupy trenerów Rafała i Krzysztofa S.
18.30-20.00 „Orlik” grupy trenerów Rolanda i Kamila
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
NIWISKA
14.00-15.30 grupa szkolna
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
15.30-17.00 „Żak”-grupa z Przylepu
CZWARTEK
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 grupa „Trampkarz” oraz zawodnicy z drużyny „Młodzik 1”
DODATKOWO !!!
16.45-17.45 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz”
Zawada-boisko „Orlik” przy szkole
17.30-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-19.00 grupy „Orlik” oraz zawodnicy zespołów „Młodzik 2”, „Młodzik 3” i „Młodzik 4”
DODATKOWO !!!
17.00-18.00 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Orlik” oraz „Młodzik”
Racula boisko „Orlik”
17.15-18.30 grupa „Naborowa” oraz grupa „Skrzat”
CHYNÓW-boisko przy ZE Nr 1
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
OŚ. POMORSKIE-sala w szkole !!!
17.15-18.30 grupy „Naborowa” oraz „Skrzat”
PRZYLEP-(mała sala w szkole)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
PIĄTEK
RACULA-boisko „Orlik”
17.00-18.30 „Żak” grupa z Drzonkowa
CHYNÓW-boisko trawiaste
17.00-18.30 „Żak” grupa z Chynowa
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.00-18.30 „Żak” grupa z lokalizacji
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
SOBOTA
MECZE SPARINGOWE w Gorzowie !!!
Według powołań !!!
Pozdrawiamy, trenerzy !