Aktualności
Plan treningów na tydzień 16.02.-21.02.2020 r.
Plan treningów na tydzień
16.02.-21.02.2020 r.
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!
PONIEDZIAŁEK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”
DODATKOWO !!!
16.45-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
Mała sala (na dole) w SP-22 („Ekolog”)
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
CHYNÓW sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupy „Naborowa” z Chynowa oraz z Drzonkowa !!!
19.00-20.00 grupy „Skrzat”z Chynowa oraz
Drzonkowa
Hala przy ul. Wazów
18.30-20.00 grupa „Żak”-według powołań !
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 „Orlik” grupy trenerów Rafała i Krzysztofa
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupy trenerów Rolanda i Kamila
PRZYLEP
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
15.30-17.00 „Żak”-grupa z Przylepu
OŚ. POMORSKIE-mała sala w szkole
17.00-18.15 grupa „Naborowa” oraz „Skrzat”
ZAWADA-sala w szkole
17.00 - 18.00 grupa „Młodsza”
18.00 - 19.30 grupa „Starsza”
NIWISKA
14.00-15.30 grupa szkolna
WTOREK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Sala w ZE Nr 4 w Drzonkowie
17.00-18.30 „Żak”-wszystkie grupy !!!
Sala w SP-10 przy ul. Wyspiańskiego
17.15-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa
Hala przy ul. Wazów
18.30-20.00 grupa „Żak”-według powołań !
PRZYLEP-(mała sala w szkole)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
Dodatkowo !!! Spotkania z Rodzicami !!!
Kawiarenka klubowa-ul.Sulechowska
16.30-18.15 Rodzice z grupy „Orlik”
ŚRODA
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 „Orlik”- grupy trenerów Rafała i Krzysztofa
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupy trenerów Rolanda i Kamila
Sala w SP-10 przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.15 „Skrzat”-grupa fioletowa
Sala w SP-18
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
NIWISKA
14.00-15.30 grupa szkolna
PRZYLEP-sala w szkole
15.30-17.00 „Żak”-grupa z Przylepu
Dodatkowo !!! Spotkania z Rodzicami !!!
Kawiarenka klubowa-ul.Sulechowska
17.00-18.00 Rodzice z grupy „Młodzik”
18.00-19.30 Rodzice z grupy „Trampkarz”
CZWARTEK
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”
DODATKOWO !!!
16.45-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz”
Zawada-sala w szkole
17.30-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
TRENING Z ZAWODNIKAMI KLUBU ŻUŻLOWEGO !!!
16.00-17.00 zawodnicy z grup „Naborowa”, „Skrzat” oraz „Żak”-Wszystkie lokalizacje !
17.00-18.00 zawodnicy z grup „Orlik” oraz „Młodzik”-wszystkie lokalizacje !!!
DODATKOWO !!!
SPOTKANIA Z RODZICAMI
Kawiarenka klubowa-ul.Sulechowska
GRUPA „Żak”-godz. 19.30-20.00-spotkanie z trenerami .
PIĄTEK
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
16.00-17.30 grupa „Trampkarz”
17.30-19.00 grupa „Młodzik”
DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
17.00-18.30 „Żak” grupa z Drzonkowa
Sala w SP-10 przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Żak” grupa z Chynowa
Boisko „Orlik” w Raculi
17.00-18.30 „Orlik” grupy trenerów Kamila i
Rolanda
Sala w SP-22 („Ekolog”)
18.30-20.00 „Żak” grupa z lokalizacji
PRZYLEP
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupy trenerów Rafała i Krzysztofa S.
DODATKOWO !!!
SPOTKANIA Z RODZICAMI
Kawiarenka klubowa-ul.Sulechowska
Rodzice zawodników z grup „Naborowa” oraz „Skrzat”-wszystkie lokalizacje !!!
godz. 18.15-18.45 spotkanie z trenerami.
Pozdrawiamy, trenerzy !