polkolonie

OBÓZ SPORTOWY DRZONKÓW – ZIMA 2021

PROGNOZOWANY PROGRAM ZGRUPOWANIA SZKOLENIOWEGO AKADEMII PIŁKARSKIEJ MACIEJA MURAWSKIEGO W FORMIE OBOZU SPORTOWEGO.

Organizator: Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego

ul. Grunwaldzka 34/1 ,65-001 Zielona Góra

Uczestnicy : Dzieci z Akademii Piłkarskiej MM w wieku 14-15 lat

Cele : Zapewnienie uczestnikom aktywnej formy spędzenia wypoczynku, doskonalenie taktyki i techniki piłkarskiej, doskonalenie koordynacji ruchowej, kształtowanie charakteru, cech wolicjonalnych oraz wpojenie zasad fair play.

Termin:10.01.2021 – 16.01.2021

Miejsce: WOSiR w Zielonej Górze, ul. Drzonków-Olimpijska 20

NIEDZIELA 10.01.2020

14.00ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW OBOZU

14.00 - 15.00 ZAKWATEROWANIE, PRZYGOTOWANIE DO OBOZU

15.00 – 16.30 TRENING W TERENIE (Trampkarz) / TRENING SALA SZKOŁA (Młodzik)

17.00 – 18.00ODPRAWA I ZAJĘCIA TEORETYCZNE (REGULAMIN POBYTU.)

18.00 – 18.30KOLACJA

18.30 – 20.00PRZYGOTOWANIE DO TRENINGU

20.00 – 21.30TRENING SALA TENISOWA WOSIR (Trampkarz) / TRENING SALA SZKOŁA (Młodzik)

22.30 CISZA NOCNA

PONIEDZIAŁEK 11.01.2020

8.00 – 8.30ŚNIADANIE

8.30 – 10.30ZAJĘCIA TEORETYCZNE (Trampkarz / Młodzik)

10.30 – 14.00 TRENING SULECHOWSKA (Trampkarz) / APMM vs GaviaBOTANICZNA (Młodzik)

14.00 – 14.30 OBIAD

15.30 – 18.30TRENING BOTANICZNA (Trampkarz / Młodzik)

19.00 – 19.30KOLACJA

20.00 – 21.30TRENING SALA TENISOWA WOSIR (Trampkarz) / TRENING SALA SZKOŁA (Młodzik)

22.30 CISZA NOCNA

WTOREK 12.01.2020

8.00 - 8.30 ŚNIADANIE

9.00 – 10.00ZAJĘCIATEORETYYCZNE (Trampkarz) / STRZELNICA (Młodzik)

10.00 – 13.00 TRENING BOISKO BOTANICZNA (Trampkarz / Młodzik)

13.30 – 14.00OBIAD

15.00 – 18.00SPARING 2006 VS 2005 SULECHOWSKA, TRENING BOTANICZNA (Młodzik)

18.30 – 19.00KOLACJA

20.00 – 21.30BASEN i regeneracja (Trampkarz)/ TRENING SALA SZKOŁA (Młodzik)

22.30CISZA NOCNA

ŚRODA 13.01.2020

8.00 - 8.30 ŚNIADANIE

9.00 – 10.00STRZELNICA (Trampkarz) / ZAJĘCIATEORETYYCZNE (Młodzik)

10.00 - 13.30 TRENING SULECHOWSKA (Trampkarz) / APMM vs Stilon BOTANICZNA (Młodzik)

14.00 – 14.30OBIAD

15.30 – 18.00TRENING BOTANICZNA (Trampkarz) / TRENING SALA W SZKOLE (Młodzik)

18.30 – 19.00KOLACJA

20.00 – 21.30TRENING SALA W SZKOLE (Trampkarz) /BASEN i regeneracja (Młodzik)

22.30 CISZA NOCNA

CZWARTEK 14.01.2020

8.00 - 8.30 ŚNIADANIE

8.30 – 10.00ZAJĘCIA TEORETYCZNE

10.00 – 13.00TRENING BOTANICZNA (Trampkarz / Młodzik)

13.30 – 14.00 OBIAD

15.30 – 18.30TRENING SULECHOWSKA (Trampkarz) / TRENING BOTANICZNA (Młodzik)

19.00 – 19.30KOLACJA

20.00 – 21.30BASEN i regeneracja (Trampkarz)/ TRENING SALA SZKOŁA (Młodzik)

22.30 CISZA NOCNA

PIĄTEK 15.01.2020

8.00 - 8.30 ŚNIADANIE

8.30 – 10.00ZAJĘCIA TEORETYCZNE

10.00 – 13.00TRENING BOTANICZNA (Trampkarz / Młodzik)

13.30 – 14.00OBIAD

15.30 – 18.00TRENING BOTANICZNA (Trampkarz / Młodzik)

18.30 – 19.00KOLACJA

20.00 – 21.30TRENING SALA W SZKOLE (Trampkarz) /BASEN i regeneracja (Młodzik)

22.30 CISZA NOCNA

SOBOTA 16.01.2020

8.00 - 8.30 ŚNIADANIE

8.30 – 10.00PODSUMOWANIE OBOZU

10.00 – 13.30TRENING SULECHOWSKA (Trampkarz) / TRENING BOTANICZNA (Młodzik)

14.00 ZAKOŃCZENIE OBOZU


UWAGA!!! Harmonogram może ulec modyfikacjom pod kątem ewentualnych meczów kontrolnych



Karta kwalifikacyjna zima 2021

Program półkolonii zima 2021